Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Check engine gdzie zrobić diagnozę i ile to kosztuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Check engine gdzie zrobić diagnozę i ile to kosztuje

    Tu masz bez promocji to samo i taniej:
    Link

  • #2
    Check engine gdzie zrobić diagnozę i ile to kosztuje

    Mam takie pytanko od jakiegoś czasu pali mi się check engine, gdzie w Warszawie i okolicy i za ile można to zdiagnozować?

    Dzwoniłem na razie do jednego serwisu i wycenili diagnozę na 150zł, co wydaj mi się dość drogie w Lanosie płaciłem 50-60zł.

    Komentarz


    • #3
      Re: Check engine gdzie zrobić diagnozę i ile to kosztuje

      Zamieszczone przez sauron80
      Mam takie pytanko od jakiegoś czasu pali mi się check engine, gdzie w Warszawie i okolicy i za ile można to zdiagnozować?

      Dzwoniłem na razie do jednego serwisu i wycenili diagnozę na 150zł, co wydaj mi się dość drogie w Lanosie płaciłem 50-60zł.
      Samo podpięcie to od 50 zł do........ A diagnostyka od ok 150zł..... w zależności od warsztatu i regionu.
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        sauron80, tu masz liste, no i za free

        Komentarz


        • #5
          Re: Check engine gdzie zrobić diagnozę i ile to kosztuje

          Zamieszczone przez sauron80
          Mam takie pytanko od jakiegoś czasu pali mi się check engine, gdzie w Warszawie i okolicy i za ile można to zdiagnozować?

          Dzwoniłem na razie do jednego serwisu i wycenili diagnozę na 150zł, co wydaj mi się dość drogie w Lanosie płaciłem 50-60zł.

          na portalu aukcyjny szukaj ELM 327
          tanie i pokazuje podstawowe błędy..... i tansze od butelki dobrego wina.

          Komentarz


          • #6
            Tylko czy ten ELM będzie działał w Octavii 1 TOUR z 2010 roku, jak szukałem kabelka do komputera, to okazało, się że pasują tylko takie za 2000zł.

            Na aukcjach są różne wersje w różnych cenach, jeżeli będzie działał to który?

            Komentarz


            • #7
              kolega leonn, dobrze radzi, no chyba, że chcesz całkowicie rozwiązać problem to już wtedy warsztat. W Piastowie na pewno jest dobry warsztat
              Mike

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X